Styret i Bærum Rideklubb 2021

NavnTelefon og e-post 
Styreleder
Medlems- og lisensansvarlig, vara sprangutvalget
Elly Joys Røang
908 53 636
2311elly@gmail.com
Nestleder
Vara dressurutvalget
Agnes Randi Mithassel959 99 371‬
agnes.mithassel@gmail.com
Styremedlem, sportsansvarlig sprangSille Kasin481 76 269
sille.kasin@gmail.com
Styremedlem,  økonomiansvarlig Siri Mangschou481 76 536‬
siri.mangschou@gmail.com
Styremedlem, arrangement Lone Semmingsen

lone.semmingsen@gmail.com
Styremedlem, sportsansvarlig dressurLine Synnøve Larsen‭922 07 652‬
linesynnovelarsen@gmail.com
Styremedlem
Premie og sponsoransvarlig


Styremedlem
Ungdomsansvarlig


Varamedlem styre
Varamedlem styre
Varamedlem styre 


Ulla G Bergesen


Trude Fjeldstad


Catherine Sandvig
Bente Linaae 
Kathrine Ritari
92499344
ullano@online.no

920 47 957‬
Trude.Fjeldstad@statkraft.com






Ungdomsrepresentanter

Adele Hauan Bræin

Sigrid Holm Wetting

47675206, adelehb1@yahoo.no

454 44 633, sigridhw@me.com
Øvrige verv og oppgaver i Bærum Rideklubb 

RidestiansvarligCatherine Sandvigcatherine.sandvig@gmail.com
934 01 331
Webansvarlig
Sille Kasin
Kommunikasjonsansvarlig





Revisorer
Peter Wallace



Denise Ringnes
peter.wallace@pareto.no
952 60 213


eien@online.no 
901 04 985














Powered by: Bloc