Styret i Bærum Rideklubb 2018

NavnTelefon og e-post 
Styreleder,
Medlems og lisens ansvarlig
Elly Joys Røang
908 53 636
2311elly@gmail.com
Nestleder

Bente Linaae 918 80 210
blinaae@gmail.com 
Styremedlem, sportsansvarlig sprangSille Kasin481 76 269
sille.kasin@gmail.com
Styremedlem,  økonomi ansvarlig + sportsansvarlig dressurHanne Christine Røland951 32 441
hanneroland@hotmail.com
Styremedlem, arrangement Kathrine Ritari


901 09 280
kathrine@newshoes.no 





Styremedlem, Premie ansvarlig


Styremedlem, Ungdomsansvarlig



Varamedlem styre

Varamedlem styre
Ulla G Bergesen


Trude Fjeldstad



Catherine Sandvig

Kirsten M. Berkan
ullano@online.no
92499344

Trude.Fjeldstad@statkraft.com
920 47 957‬


catherine.sandvig@gmail.com
934 01 331
kirsten.m.bjerkan@stasped.no
992 26 599



Ungdomsrepresentanter

Fiona Dyring

Sigrid Holm Wetting

948 69 005, fionadyring@gmail.com

454 44 633, sigridhw@me.com
Øvrige verv og oppgaver i Bærum Rideklubb 

Grønt Kort, ridestiansvarligCatherine Sandvigcatherine.sandvig@gmail.com
934 01 331
Webansvarlig
Sille Kasin
Kommunikasjonsansvarlig





Revisorer
Peter Wallace



Denise Ringnes
peter.wallace@pareto.no
952 60 213


eien@online.no 
901 04 985













Levert av IdrettenOnline