Styret i Bærum Rideklubb 2018

NavnTelefon og e-post 
Styreleder

Elly Joys Røang
908 53 636
2311elly@gmail.com
Nestleder

Bente Linaae 918 80 210
blinaae@gmail.com 
Styremedlem, sportsansvarlig sprangSille Kasin481 76 269
sille.kasin@gmail.com
Styremedlem,  økonomi ansvarlig + sportsansvarlig dressurHanne Christine Røland951 32 441
hanneroland@hotmail.com
Styremedlemmer, arrangement Kathrine Ritari


901 09 280
kathrine@newshoes.no 





Styremedlem, Premie ansvarlig

Styremedlem, Ungdomsansvarlig



Varamedlem styre
Varamedlem styre
Ulla G Bergesen

Trude Fjeldstad



Catherine Sandvig
Kirsten M. Berkan
92499344 
ullano@online.no

920 47 957‬
Trude.Fjeldstad@statkraft.com

934 01 331, cas@raeder.no
992 26 599,
kirsten.m.bjerkan@stasped.no


Ungdomsrepresentanter

Fiona Dyring

Sigrid Holm Wetting

948 69 005, fionadyring@gmail.com

454 44 633, sigridhw@me.com
Øvrige verv og oppgaver i Bærum Rideklubb 

Medlems og lisens ansvarlig, ansvarlig for Grønt Kort , ridestiansvarligCatherine Sandvig934 01 331, cas@raeder.no
Webansvarlig
Sille Kasin
Kommunikasjonsansvarlig





Revisorer
Peter Wallace



Denise Ringnes
peter.wallace@pareto.no
952 60 213


eien@online.no 
901 04 985













Levert av IdrettenOnline