Styret i Bærum Rideklubb 2018

NavnTelefon og e-post 
Styreleder, medlemsansvarlig og ansvarlig for Grønt Kort

Catherine Sandvig934 01 331
cas@raeder.no
Nestleder

Bente Linaae 918 80 210
blinaae@gmail.com 
Styremedlem, sportsansvarlig sprangSille Kasin481 76 269
sille.kasin@gmail.com
Styremedlem, sportsansvarlig dressurHanne Christine Røland951 32 441
hanneroland@hotmail.com
Styremedlemmer, arrangementKathrine Ritari


Kirsten Bjerkan
901 09 280
kathrine@newshoes.no 

992 26 599
kirsten.m.bjerkan@stasped.no
Styremedlem, økonomiansvarligElly Joys Røang908 53 636
2311elly@gmail.com
Styremedlemmer, sprangElly Joys Røang


Nora Brinchmann
908 53 636
2311elly@gmail.com

918 93 015
nora.brinchmann@malling.no
Ungdomsrepresentanter

Fiona Dyring

Fredrikke Sandvig Talén

Therese Bjerkan
948 69 005, fionadyring@gmail.com

949 84 353, fredrikke2709@gmail.com

902 20 036, tbjerkan@live.no


Øvrige verv og oppgaver i Bærum Rideklubb 

Medlemsansvarlig, ansvarlig for Grønt Kort , ridestiansvarligCatherine Sandvigcas@raeder.no
Webansvarlig
Sille Kasin
Kommunikasjonsansvarlig


Premieansvarlig, sponsoransvarlig 
Nora Brinchmann
nora.brinchmann@malling.no
Revisorer
Peter Wallace



Denise Ringnes
peter.wallace@pareto.no
952 60 213


eien@online.no 
901 04 985













Levert av IdrettenOnline