Styret i Bærum Rideklubb 2018

NavnTelefon og e-post 
Styreleder
Medlems og lisens ansvarlig, vara sprang utvalget
Elly Joys Røang
908 53 636
2311elly@gmail.com
Nestleder
Vara dressur utvalget
Agnes Randi Mithassel959 99 371‬
agnes.mithassel@gmail.com
Styremedlem, sportsansvarlig sprangSille Kasin481 76 269
sille.kasin@gmail.com
Styremedlem,  økonomi ansvarlig Siri Mangschou481 76 536‬
siri.mangschou@gmail.com
Styremedlem, arrangement Kathrine Ritari

901 09 280
kathrine@newshoes.no 
Styremedlem, sportsansvarlig dressurLine Synnøve Larsen‭922 07 652‬
linesynnovelarsen@gmail.com
Styremedlem, Premie og sponsor ansvarlig


Styremedlem, Ungdomsansvarlig


Varamedlem styre

Varamedlem styre
Ulla G Bergesen


Trude Fjeldstad


Catherine Sandvig

Bente Linaae 

92499344
ullano@online.no

920 47 957‬
Trude.Fjeldstad@statkraft.com






Ungdomsrepresentanter

Fiona Dyring

Sigrid Holm Wetting

948 69 005, fionadyring@gmail.com

454 44 633, sigridhw@me.com
Øvrige verv og oppgaver i Bærum Rideklubb 

RidestiansvarligCatherine Sandvigcatherine.sandvig@gmail.com
934 01 331
Webansvarlig
Sille Kasin
Kommunikasjonsansvarlig





Revisorer
Peter Wallace



Denise Ringnes
peter.wallace@pareto.no
952 60 213


eien@online.no 
901 04 985














Levert avIdrettenOnline